→Britney Spears: Jseš hnusná zrádkyně!

4. října 2008 v 12:23 | KatushQa |  Zajímavosti
Sobota 4.10. 2008, 08:00
Ještě před pár měsíci přátelé i rodinní příslušníci doufali, že Britney Spears (26) a její matka Lynne (53) k sobě konečně po letech najdou cestu a smíří se. Jenže nyní Lynne vydala skandální knihu o divokém dospívá­ní své slavné dcery - a zničila tak šanci na usmíření.
Přítel z okolí rodiny Spearsových prozradil: "Britney měla s matkou velkou hádku po telefonu. Brit na ni ječela: 'Nená­vidím tě, jseš sobecká mrcha a hnusná zrádkyně!' Byla rozčilená, že se třásla jako osika."
V knize "Jako v bouři: Pravdivý příběh slávy a rodiny na pranýři světového bulváru" totiž tvrdí, že Britney začala pít ve 13 letech, ve 14 přišla o panenství a drogy pravidelně brala od 15 let. Podrobně popisuje, jak Britney přišla o panenství s hráčem amerického fotbalu Regem Jonesem, kterému tehdy bylo 18. Lynne také přiznává, že Brit spala se svým přítelem Justinem Timberlakem pravidelně již od svých šestnácti, přesto dál na veřejnosti tvrdila, že je panna.

Paměti také líčí Lynnein šok z toho, že byla Brit na palubě svého soukromého tryskáče přistižena s kokainem a marihuanou. "Nikdo z nás tomu, co se píše v knize, prostě nemůže uvěřit," dodává zdroj.
Britney s Lynne se poprvé rozkmotřily v r. 2006, kdy Lynne podpořila žádost Britneyina již bývalého manžela Kevina Federlina (30) o svěření synů Jaydena Jamese a Seana Prestona do jeho péče. Po dvou letošních pobytech Britney v psychiatrické léčebně se zdálo, že se matka s dcerou sbližují. Ale kni­ha jejich vztah asi nadobro rozvrátila.

To potvrzuje i rodinný přítel: "Britney je knihou hrozně dotčená - nechápe, proč její vlastní matka pustila na veřejnost tak osobní informace z jejího života. Vždy snila o tom, že jednoho dne překonají všechny problémy a budou šťastně žít až do smrti. Jenže kniha je důkazem, že k tomu již nikdy nedojde." A vzteky bez sebe není jen Britney - její otec Jamie rovněž proklel svou bývalku za to, že 'rejžuje' na své dceři. Obává se, že se kniha stane posledním hřebíčkem do rakve pokusům o zpěvaččin návrat a vzkříšení pohaslé kariéry. I když na druhou stranu - i špatná reklama pomáhá, zvlášť když Britney v říjnu vyjíždí s novým albem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama